Anna Drzycimska Domowa Hodowla Kotów Brytyjskich i Ragdolli, Brylantowa Elita*PL
„Śmiało mogę stwierdzić, że PetSpot to bezkonkurencyjna, uczciwa i godna polecenia firma. PetSpot od 3 lat zapewnia bezpieczeństwo naszych podopiecznych, a nasza współpraca przebiega dotychczas bezproblemowo i w przyjaznej atmosferze. Serdecznie polecam obecnym i przyszłym włascicielom naszych czworonogich przyjaciół.”
Dorota Biskupska Hodowczyni Kotów Norweskich Leśnych – Hodowla PL*  Forest Eyes
„Osobiście jestem zadowolona z 3 letniej współpracy z Firmą  Petspot. Dla mnie jest to Firma godna polecenia dla przyszłych hodowców jak również teraźniejszych i  przyszłych właścicieli zwierząt.”
Krzysztof Wycichowski Międzynarodowy Sędzia Felinologiczny WCF
Hodowla Kotów Rasowych Ojos Del Salado * PL
„Trzy lata współpracy z PETSPOT to czas większego bezpieczeństwa dla naszych członków rodzin jakimi są Koty. Takiego ubezpieczenia brakowało od lat. Współpraca jest bezproblemowa choć formularze są troszkę zbyt „wymagające” i ciągle brakuje dodatkowej opcji ubezpieczenia Kociaka na pełną kwotę to serdecznie pragnę podziękować i mam nadzieję, że będziemy współpracować przez długie lata :)”
Hodowla Kotów Rasowych LilyRaf Muessa * PL
„Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą w której ubezpieczamy naszych podopiecznych. Profesjonalne podejście Pana Wojciecha, dyspozycyjność oraz pomoc w każdej sytuacji jest godna polecenia. Pozdrawiamy”
Hodowla Kotów Brytyjskich Bluemiś * PL
„Jestem hodowcą, dopiero zaczynam współpracę z Petspot ale bardzo się cieszę, że tą właśnie firmę mi polecono. Od najbliższego miotu będę korzystała z ubezpieczeń 🙂 Wszystko już wiem, już założyłam swoje konto, czekam tylko na kociątka 🙂 „
Hodowla Dogów Niemieckich Być Może * PL
„W firmie Petspot ubezpieczam swoje psy od 2014 roku i jak do tej pory nasza współpraca układa się wzorcowo. Szczerze polecam ubezpieczenie wszystkim właścicielom psów, zwłaszcza dużych ras.”
Petspot - partner hodowcy
Hodowla psów rasowych Akita Przyjazny Akita * PL
„Firmę Petspot mogę polecić. Dobry kontakt, przejrzysta informacja, moja znajoma, która jest specjalistą w zakresie ubezpieczeń, przejrzała i stwierdziła, że warto. Stosunek jakości do ceny sprawia, że firma praktycznie nie ma konkurencji w Polsce.”
Hodowla Kotów Rosyjskich Niebieskich Magnum Opus * PL
„Bardzo rzetelna firma dbająca o Klienta. Każde zgłoszenie zmian, czy też potrzeba rozwiązania problemu są rozpatrywane natychmiast! Moja hodowla kotów rosyjskich niebieskich Magnum Opus*PL parokrotnie korzystała ze świadczeń ubezpieczeniowych z polis oferowanych przez PETSPOT. Pieniążki są wypłacane sprawnie i bez żadnych problemów! Polecam ubezpieczenie Twojego Zwierzaka!”
Hodowla Kotów Rasy Maine Coon Kajkunowo * PL
„Mamy ogromną przyjemność korzystać z usług firmy PETSPOT Sp. z o.o.
PetSpot to solidna i godna polecenia firma.  Profesjonalna, miła i szybka obsługa. Wszelkie problemy i wątpliwości zawsze są rozwiązywane w trybie wręcz ekspresowym przez p. Wojciecha, który swoją kompetencją oraz zrozumieniem jest najlepszą wizytówką firmy. Polecam każdemu.”
Hodowla Kotów Rasy Ragdoll Jennifer World * PL
„Polisa to nie fanaberia, ubezpieczamy kociaki wychodzące do nowych Rodzin w firmie PetSpot od 2015roku. Polecamy Ewa & Patryk Smoleń”